O nas

Solar-Energreen to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością założona po długoletnich obserwacjach rynku fotowoltaicznego. Misją firmy jest pozyskanie energii ze źródeł odnawialnych zgodnie z obowiązującymi na rynku najwyższymi standardami jakości i wydajności. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz indywidualne rozwiązania, zarówno w gospodarstwach domowych, jak również w przypadku dużych instalacji. Wdrożenie projektu zawsze dostosowujemy do potrzeb klientów. W pełni wykorzystujemy zdobytą podczas licznych szkoleń wiedzę z zakresu technologii słonecznej oraz doświadczenie, które zdobyliśmy zagranicą w firmie, będącej liderem w branży fotowoltaicznej, podczas wykonywania wspólnych instalacji.

Konsekwentnie dążymy do realizacji naszego motto: CZYSTA ENERGIA – CZYSTY ZYSK. Naszym celem jest oferowanie produktów oraz świadczeń w najwyższym standardzie oraz w najlepszej cenie. Produkty posiadają certyfikaty i podlegają stałej kontroli jakości oraz testom wydajności.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku ofertę rozszerzyliśmy o pompy ciepła i oświetlenie LED. Solar-Energreen jest w Polsce wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy LOGIC Glas GmbH specjalizującej się w energooszczędnym oświetleniu LED. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była niepowtarzalna, dlatego proponujemy opatentowane rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, na której znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz energooszczędnego oświetlenia LED.